Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zespół weselny':

Sortuj po:

 • Zespół weselny »

  Unikalny zespół muzyczny na wesele? Tylko z nami poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Voiceband - zespół weselny jedyny w swoim rodzaju. Szeroki repertuar, wspaniała oprawa muzyczna, profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający, oraz zgrany kwartet sprawi to, że każdy nawet najbardziej wymagający gość weselny będzie zadowolony. Zespół muzyczny składa się z profesjonalnych muzyków, ludzi z pasją, którzy każdą imprezę traktują z serduchem, czego dowodem są późniejsze zadowolenie nowożeńców i ich gości. Jeśli chcesz się poczuć fajnie na imprezce weselnej i nie tylko, zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny zespół na wesele kujawsko-pomorskie »

  Zespół muzyczny Cieplińscy to ojciec a także syn: Marek a oprócz tego Łukasz. Pierwszy z nich gra na gitarze a także śpiewa, a drugi gra na instrumentach klawiszowych i również śpiewa. Duet działa na terenie całego woj. kuj-pom. Duet obsługuje różnego rodzaju uroczystości. To renomowany zespół na wesele, poprawiny, względnie różnego rodzaju rocznice a oprócz tego jubileusze. Duet gra zarówno na małych jak i również na dużych imprezach. Istotnym atutem zespołu jest jego muzyczna pomysłowość. Grają oni muzykę dopasowaną do wieku a także zainteresowań uczestników danej imprezy. W repertuarze zespołu spotkać można przeboje muzyki rozrywkowej od lat 50-tych do 90-tych, lecz są również najnowsze hity. Ich gra zadowoli miłośników muzyki biesiadnej, country lecz również fanów disco-polo. Występ tego zespołu to zapewnienie dobrej zabawy a oprócz tego zawsze pełnego parkietu.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Zastanawiacie się jak jeszcze wypromować swoją firmę w Internecie. Użytkujecie portale, które tak naprawdę nie dają Wam żadnej popularności. Jedynie Wy zwiększacie ich popularność. Może więc czas założyć konto na Wideo arenie. Filmy, wstawione tu przez użytkowników, tak ładnie pracują, że mają nawet po sto odsłon dziennie. Dlatego nakręćcie kilkanaście filmów, postaracie się w kilku zdaniach ciekawie je opisać i dodajcie je do odpowiednich kategorii na stronie pierwszej. I to wszystko. Chyba że chcecie im trochę pomóc, to wstawcie parę galerii zdjęciowych do podstrony Co nowego. I może jakieś konkursy, albo promocje. Na pewno nie zaszkodzi.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »