Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'voip':

Sortuj po:

 • Telekomunikacja dla firm »

  Stemlogic specjalizujący się w usługach telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotował dla Państwa zwracającą na siebie uwagę ofertę rozwiązań i produktów, w tym telefonia VoIP, system Call Center, kolejkowanie połączeń, zapowiedzi głosowe. Oczekiwania odnoszące się do systemów telekomunikacyjnych rosną odwrotnie do wielkości przedsiębiorstwa – im mniejsze środowisko tym większe są oczekiwania co do funkcjonalności. Sugerowane przez nas rozwiązania zapewniają obniżenie kosztów za telefon. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla znacznej ilości małych i średnich firm niezmiernie liczy się zaspokajanie bieżących potrzeb i kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, dlatego też prowadzimy konsultacje z każdym Klientem i dobieramy najodpowiedniejsze w ich przypadku rozwiązanie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Stemlogic i podjęcia satysfakcjonującej współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Kluczowymi usługami które realizujemy jest instalowanie i konserwacja infrastruktury telekomunikacyjnej, projektowanie, zakładanie telefonii (centrale VoIP), jak również usługi operatorskie – opcja wykonywania tanich połączeń i dostęp do innowacyjnych systemów. Tych, co pragną udoskonalić funkcjonowanie przedsiębiorstwa, zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem. Wskażemy najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorstwo nie tylko udoskonali swój wizerunek, ale też zwiększy profity. Sporą wagę przyłożyliśmy do dwu kwestii – wewnętrznego obiegu danych oraz obsługiwania klientów. Wykreowaliśmy narzędzia, których efektywność poświadczają wielkie przedsiębiorstwa działające na międzynarodowej arenie. Należą do nich między innymi centrale IP PBX, system call center bądź system IVR. Zatroszczyliśmy się o to, aby takie operacje jak telemarketing bądź telekonferencje znamionowała znakomita jakość. Wprowadzane z Cetekom rozwiązania są adresowane zwłaszcza dla biznesu. Istotne info na temat takich systemów jak systemy Contact Center bądź centrale VoIP zamieściliśmy na witrynie.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • DATA CENTER »

  Jesteśmy grupą w z siedzibą w Katowicach która obecna jest w nieprzerwanie branży telekomunikacji od 2002 roku. Nasza grupa, 3S dysponuje siecią światłowodową o długości blisko 3500 km oraz nowoczesnym Klastrem Centrów Danych. Działamy synergicznie, Działamy w sferze telekomunikacyjnej, telefonów ip, voip i data center dla klientów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze usługi data center.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »