Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Transport Wrocław »

  Firma Mirotrans prowadzi we Wrocławiu i na obszarze całego kraju działalność transportową. Do tego celu używamy niezwykle pakownych meblowozów. Wykonujemy za ich pomocą kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną lub przy pomocy maila. gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedstawiamy ofertę firmy Mirotrans z Wrocławia na usługi transportowe. Mają Państwo możliwość wynajęcia auta dostawczego z kierowcą. W razie czego zapewniamy także ekipę ludzi do załadunku i rozładunku. Obszarem naszej działalności obejmujemy cały kraj oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. Posiadamy OC przewoźnika.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  W jaki sposób dojść do niesłychanie wielkiej społeczności osób w niesłychanie krótkim periodzie czasu? Możesz sięgnąć po naszą stronicę internetową, jaka jest serwisem gdzie wolno dodać gratisowe ogłoszenie. Natrafisz na niej ogłoszenia z takiej sfery przykładowo: transport. Rozumie się samo przez się, iż kategorii jest przeważająco więcej przez co wybitnie łatwo skierujesz własne ogłoszenie do którejś z przystępnych. Wstąp na stronicę, dołącz ogłoszenie i dotrzyj z nim do wielu prawdopodobnych nabywców.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Przeprowadzasz się ? Szukasz firmy ? Skorzystaj z usług Sidor Transport. Z naszą firmą bezpiecznie i profesjonalnie, a co ważne w niskiej cenie przetransportujesz co zechcesz w każdy zakątek nie tylko Polski, ale i całej Europy. Zapraszamy serdecznie do owocnej współpracy nie tylko osoby prywatne ale i biura czy instytucje Państwowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Wrocław »

  Współcześnie sprzątanie to niebagatelna kwestia nie tylko w domach, ale również w przedsiębiorstwach, w których czystość jest nieodłącznym elementem prestiżowego wizerunku. Jeżeli potrzebna nam porządna firma sprzątająca Wrocław jest miejscem, w którym na pewno można ją znaleźć. Prezentowana firma Usługi Sprzątające Wrocław z ogromną pasją postara się o to, żeby zagwarantować w firmach zleceniodawców higienę, ład, jak również zapach świeżości. Zapewniamy czyszczenie pomieszczeń sanitarnych, wynoszenie śmieci i nie tylko. Z nami zarówno jeżeli chodzi o czyszczenie domów,nagrobków, jak również różne inne usługi porządkowe Wrocław jest miastem, gdzie można otrzymać wspaniałej jakości usługi w tej kwestii!

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wodno- kanalizacyjne, USŁUGI INSTALACYJNE »

  Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi instalacyjne w szerokim zakresie od instalacji wodno kanalizacyjnych do instalacji solarnych. Zastanawiasz się nad wykończeniem domu? Szukasz firmy, która zainstaluje Ci zlew, prysznic, wannę, zmywarkę i inne urządzenia w kuchni i łazience? Koniecznie zadzwoń do nas!

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagroda jubileuszowa »

  Aktuariusz zobowiązany jest wykazywać wszechstronną wiedzę w zakresie matematyki ubezpieczeniowej, finansowej i ze statystyki. Jest profesjonalistą ze sfery obliczania ryzyka projektów finansowych. W większości wypadków aktuariusze należą do branży ubezpieczeniowej, reasekuracyjnej i funduszy emerytalnych. Coraz powszechniej zajmują się poza tym także wycenami przedsiębiorstw i konsultacjami transakcyjnymi.
  Biuro Aktuarialne Signum swoją wiedzę zdobywa przez nieomal już 10 lat swojego istnienia. Nasza duża praktyka oddziałuje w sposób znaczny na poziom proponowanych usług. Biuro uskuteczniło już ponad 2000 wycen. Rachunki mogą być, specjalnie na życzenie klienta, wykonywane zgodnie ze standardem US GAAP. Posiadamy szerokie grono naszych nabywców. Są nimi znaczne spółki, jak i małe firmy prywatne. Dajemy profesjonalne porady nabywcom z naszego kraju, jak i z zagranicy. Posiadamy, wyrobioną przez długie lata praktyki bazę modeli. Dzięki niej możemy dopasować swoją ofertę do potrzeb potencjalnych klientów.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telekomunikacja dla firm »

  Stemlogic specjalizujący się w usługach telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotował dla Państwa zwracającą na siebie uwagę ofertę rozwiązań i produktów, w tym telefonia VoIP, system Call Center, kolejkowanie połączeń, zapowiedzi głosowe. Oczekiwania odnoszące się do systemów telekomunikacyjnych rosną odwrotnie do wielkości przedsiębiorstwa – im mniejsze środowisko tym większe są oczekiwania co do funkcjonalności. Sugerowane przez nas rozwiązania zapewniają obniżenie kosztów za telefon. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla znacznej ilości małych i średnich firm niezmiernie liczy się zaspokajanie bieżących potrzeb i kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, dlatego też prowadzimy konsultacje z każdym Klientem i dobieramy najodpowiedniejsze w ich przypadku rozwiązanie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Stemlogic i podjęcia satysfakcjonującej współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Warszawa »

  Dla znacznej części z nas przeprowadzki wiążą się ze stresem. Nasza firma pomoże Państwu zapanować nad chaosem, który każdorazowo towarzyszy pakowaniu i zabezpieczaniu dobytku. Firma Matron oferuje tanie przeprowadzki Warszawa. Wyróżnia nas rzetelność, elastyczna oferta, solidna kadra i odpowiednie zaplecze transportowe. Nasz profesjonalizm doceniły liczne firmy, instytucje oraz klienci indywidualni. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne »

  ESKOM oferuje usługi informatyczne dla firm. Oferta na outsourcing IT jest dobierana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, z tego też powodu mają Państwo możliwość wybrać rozwiązania kompleksowe, czyli przejęcie pełnego dowodzenia infrastrukturą informatyczną w firmie, a także wybiórcze polegające na powierzeniu jednego lub kilku obszarów infrastruktury. Opieka informatyczna to wyjątkowo wydajna koncepcja zarządzania firmą, dość szybko przynosząca efekty i zyskująca coraz większe poparcie wśród przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy ESKOM dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Spoglądając na świat zauważamy, że ogromna walka w segmencie kapitalistycznym sprawia, że instytucje zwiększają przeznaczone środki na polepszenie ich wizerunku. Cóż począć kiedy zaniemoże główne narzędzie kserujące w twojej działalności gospodarczej, nie trzeba się załamywać, zjawimy się prędko i naprawimy co trzeba, za małe pieniądze i zrobimy to prędko. Opisywana tu korporacja posiada wszystkie cechy markowego i nowoczesnego zakładu z którym powinno się współdziałać. Tutaj chcemy przedstawić terminy naprawianych u nas producentów LG, XeroX, UTAX, DAHLE.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki gramofonowe ortofon »

  Obecnie wielu słynnych artystów muzycznych z całego świata nagrywa własne najbardziej popularne utwory muzyczny na płytach winylowych. Nasza propozycja płyt jak i sprzętu niezbędnego do ich odtwarzania z dnia na dzień także staje się co raz bogatsza, zatem jest w czym przebierać i wybierać. Wszyscy starzy jak nowo przybywający kolekcjonerzy płyt winylowych mogą już dzisiaj bez dylematu uzupełnić swoja kolekcje płyt gramofonowych. Zdobyły one ogromna popularność na rynku muzycznym w XIX wieku, a na dzień dzisiejszy powracają do nas ponownie. Pomimo postępu technologii oraz dodatkowo elektroniki powstaniu płyt CD, dzisiaj stwierdzono, że to w chwili obecnej płyty winylowe dają najlepszej jakości dźwięki muzyki, stąd ich powrót do naszych czasów. Nagrywane dzisiaj płyty winylowe są niezmiernie dobrej jakości. Z wielką przyjemnością się ich słucha, jak i są niezmiernie perfekcyjnym pomysłem na prezent omal na każdą okazję. Dobra jakość muzyki na innowacyjnych gramofonach powoduje, że sprzęt ten jest w coraz to więcej domach jak i lokalach muzycznych.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Zakopane, Katowice, Oświęcim, Tarnów »

  Zakład pracy TPoint wykonuje szereg specjalistycznych usług z aspektu termowizji, systemów alarmowych oraz pomiarów elektrycznych. Tak różne z pozoru sfery, mają jednak swój społeczny najważniejszy zamiar: Chronić, ludzkie życie i zdrowie, chronić majątek zarówno przedsiębiorstw jak i osób prywatnych, chronić otoczenie. Zakład pracy Tpoint zajmuje się wykonywaniem pomiarów elektrycznych. Pomiary elektryczne wykonujemy w następującym obszarze: - pomiary elektryczne skuteczności ochrony przeciwporażeniowej - pomiary elektryczne rezystancji izolacji obwodów I-fazowych - pomiary elektryczne rezystancji izolacji obwodów III-fazowych - pomiary elektryczne wyłączników różnicowoprądowych - pomiary elektryczne rezystancji uziomów instalacji odgromowej Rozumiejąc stosunki pomiędzy sytuacją rynku a potrzebą klienta, potrafimy dostosować naszą propozycję dla każdego odbiorcy. Zaangażowanie ogółu pracobiorców jest esencją naszej produkcji. Kładziemy szeroki nacisk na ulepszanie zręczności swojej załogi co przynosi rezultaty w postaci lojalnych pracowników, zadowolonych ze swojej produkcji, dzięki którym nasze usługi są oferowane z pasją i przekonaniem. Nasz dział techniczny tworzą biegli, dla których nowe technologie i obsługa konsumenta, to wyzwanie. Działamy w całej Polsce. Usługi termowizji, systemów alarmowych i pomiarów elektrycznych kierujemy głównie do mieszkańców: Oświęcimia, Krakowa, Zakopanego, Katowic, Myślenic, Skawiny, Zakopanego, i Wrocławia.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Drabant Transport Bagażowy Poznań to marka wyśmienicie znana osobom zamieszkującym w Poznaniu. Na stronie w Internecie mamy szansę zerknąć na dane auta. Proponowany jest furgon do mniejszych przeprowadzek i nie tylko. Zespół kierowców trudni się zarówno transportem mebli, jak i ich skręcaniem. Wejdź na witrynę internetową, aby wypełnić formularz. Na stronie zademonstrowano stawki obowiązujące w obrębie miasta oraz poza jego obszarem. Zatrudnieni w Drabant Transport Bagażowy Poznań zachowując ostrożność wnoszą meble po schodach, zatem nie ulegają one uszczerbkom. Sklepom meblowym również pomocny jest transport bagażowy Poznań Drabant Przeprowadzki to pierwszorzędny partner dla przedsiębiorstw owego typu. Wejdź na stronę internetową, żeby zobaczyć fotografie aut. Kontaktując się z doradcą można dowiedzieć się jakie terminy są wolne oraz zdobyć jeszcze więcej ciekawych wiadomości. Propozycja uznanego przedsiębiorstwa Drabant Taksówka Bagażowa Poznań niewątpliwie należy do atrakcyjnych.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Wrocław »

  Jesteśmy ze swej istoty postacią bardzo mobilną. Przemieszczamy się bezustannie- albo w celach zarobkowych (wyjazd do pracy), to inspirowani nieustanną chęcią ogarniania obejmującego nas świata. Wyjazdy są nieodłącznie scalone z ludzką naturą. W jaki sposób przemieszczamy się z miejsca na miejsce? Korzystamy z linii lotniczych, korzystamy z autobusów, jeździmy samochodami. Tych co wybierają autokary zapraszamy do siebie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Trójmiasto »

  Zapraszam na moją stronę i do zapoznania się z ofertą. Fotografia, to pasja i zawód od 2007 roku. W tym czasie zdobywałem doświadczenie podczas reportaży okolicznościowych i sesji portretowych. Fotografowanie ludzi sprawia mi największą przyjemność, dlatego w mojej ofercie znajduje się głównie fotografia ślubna. Wykonuje reportaże z dnia ślubu oraz sesje plenerowe. Jako fotograf ślubny staram się rejestrować w kadrze najbardziej charakterystyczne chwile z tego dnia. Wiele z nich jest ulotnych i niepowtarzalnych. Lubię detale, które podkreślają klimat tego wydarzenia. Oprócz fotografii ślubnej w mojej ofercie jest fotografia portretowa, reklamowa, sesje rodzinne i reportaże z imprez okolicznościowych.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi cateringowe Poznań »

  Firma usługowa Weranda Catering Poznań gwarantuje niezapomniane kolacje reprezentacyjne. Weranda Katering Poznań to wielka tradycja w obsługiwaniu osób prywatnych w obszarze przygotowywania różnych typów imprez. Naszym kontrahentom proponujemy najwyższą jakość obsługi. Weranda Firma Cateringowa Poznań, której priorytetem jest realizować wszystkie pragnienia kontrahentów. W naszej działalności przywiązujemy uwagę do szczegółów. Nasza propozycja jest za każdym razem przystosowana do indywidualnych oczekiwań naszych kontrahentów. Nasz catering to wyśmienite posiłki, a także genialna obsługa. Przywiązujemy uwagę do atmosfery naszych eventów.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Słupsk »

  Hydraulik z Pomorza świadczy następujące usługi: - montaż toalety, wanny, prysznica - instalacja i wymiana zaworów, - podłączenie pralki, - naprawa cieknącego kranu, - naprawa usterek hydraulicznych, - poprawki instalacji wodno-kanalizacyjnych, - serwisowanie centralnego ogrzewania, - oraz inne usługi montażowe. W celu osiągnięcia najwyższej jakości świadczonych usług współdziałamy z profesjonalistami oraz używamy najlepsze dostępne materiały. Zapłaty za usługi ustalane są indywidualnie z Użytkownikiem z uwzględnieniem rodzaju naprawy. Funkcjonujemy na terenie powiatu słupskiego.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Nasz serwis laptopów z siedzibą w Warszawie oferuje naprawę różnego rodzaju urządzeń komputerowych: poczynając od komputerów stacjonarnych, przez notebooki, netbooki, kończąc na tabletach. Mamy za sobą kilka lat funkcjonowania w naprawach laptopów oraz outsourcingu IT. Świadczymy takie usługi jak: czyszczenie układu chłodzenia, naprawa zalanych tabletów, a także wymiana matrycy. Satysfakcją dla nas jest zadowolenie naszych klientów, co staramy się osiągać poprzez indywidualny sposób podejścia do niego oraz wywiązywanie się z wcześniej założonych terminów i uzgodnień. Zapraszamy do naszych lokali w Warszawie. Ich adresy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »