Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'turystyka':

Sortuj po:

  • Kasina. AgroSport. »

    O ile poszukujesz bazy noclegowej na wczasy, nieopodal miejscowości Mszana Dolna, perfekcyjnym miejscem na wędrówkę na wierchy Beskidu Wyspowego będzie wioska Kasina Wielka, znajdująca się u podnóży tych gór. Stanowi ona zachwycający plener kinematograficzny – Steven Spielberg stworzył w tym miejscu wiele sekwencji do filmu „Listy Schindlera”, wioska Kasina jest sławna także z interesujących dzieł architektury, na przykład Kościółek drewniany im. Marii Magdaleny z XVII w. Wioska ta zlokalizowana jest doskonale u podnóży najatrakcyjniejszych pobliskich szczytów, z których rozpościerają się niesłychanie piękne krajobrazy na Beskidy.

    Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Agro Turystyka. AgroSport. »

    Odpoczynek na obszarach wiejskich jest raz po raz bardziej atrakcyjną formą wypoczynku w Naszym kraju, rokrocznie jej sława wzrasta, interesujące jest też to, iż rośnie także standard kwater, bądź pokoi proponowanych na obszarach wiejskich. Rośnie dodatkowo popyt na kontakt z dziką naturą, odpoczynek i ciszę, dodatkowo Agro Turystyka proponuje coś fantastycznego, kontakt ze zwierzętami, jak na przykład konie. Są to niesamowite zwierzęta, samo spędzanie czasu z nimi, ich ciepło powoduje, iż nie myślimy o codziennej egzystencji, o strapieniach ponadto zmartwieniach, krótko mówiąc ładujemy się energią.

    Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Niezbednik turystyczny »

    Co roku wielu ludzi rozmyśla, gdzie udać się na zasłużony odpoczynek. Niezbednik-turysty. pl to ciekawy spis witryn, którego tematyka jest powiązana z turystyką, rekreacją, podróżami i odpoczynkiem. Promują w tym miejscu witryny oraz portale związane z noclegami - reklamować można witrynę gospodarstwa agroturystycznego, sanatoriów, hostelu albo luksusowego hotelu. Promowane są znane oraz niezawodne biura podróży, blogi o podróżowaniu oraz instytucje wspierające rozwój rekreacji oraz turystyki. By zdobyć nowych klientów warto dodać tutaj swoją witrynę lub zakupić reklamę.

    Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • LIK Czarter jachtów Mazury »

    Wynajem w firmie LIK Czarter zapewnia ci bezpieczeństwo i odpoczynek podczas rejsu. Możesz podpisać umowę czarterową do kilku tygodni. W katalogu lik-czarter znajdują się jachty przeznaczone dla osób z uprawnieniami, jak również łajby motorowe bez uprawnień. Dostępność wielu modeli zapewnia, że każdy znajdzie łódź sposobną dla jego potrzeb; niezależnie od celu podróży, czy czasu trwania rejsu. Jachty przygotowane są na czasochłonne trasy więc można spokojnie oddać się przyjemności podziwiania widoków.

    Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »