Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ślub':

Sortuj po:

 • Video Mix Film - Fotografia ślubna | Wideofilmowanie Radom »

  Wideofilmowanie i fotografia ślubna Radom - VIDEO MIX FILM - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze wspomnienia ślubne. Od wielu już lat obok wideofilmowania zajmujemy się również tworzeniem wspomnień ślubnych w postaci fotografii ślubnej. Z wielką pasją uwiecznimy dla Państwa ten wspaniały i wyjątkowy dzień ślubu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Art &White | Profesjonalne filmy i fotografie ślubne »

  Najważniejszy moment w życiu powierz profesjonalistom. Kreatywne i indywidualne filmy, fotografie, multimedia ślubne. Dwie lub 3 doświadczonych operatorów na ceremonii ślubnej to gwarancja, iż żadna cenne chwila nam nie ucieknie. Duble nie wchodzą w grę! Drgające ujęcia? …nie u nas! Oprócz porządnych statywów mamy szereg urządzeń pozwalających na „osiągnięcie płynnych ujęć w trakcie ruchu kamery: Steadicam i slider.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto do ślubu »

  Auto do ślubu posiada nadać ceremonii stosownego charakteru, ekstrawagancji, a ponadto niesamowitego luksusu. Dlatego państwo młodzi spędzają wiele godzin na poszukiwaniach adekwatnego pojazdy samochodowe, którym mogliby pojechać do ślubu. W ogromnej liczbie przypadków wybieranym samochodem do ślubu jest limuzyna. Wynajmowanie limuzyn stało się bardzo popularne pomiędzy młodych par, które wolą się ściągnąć. Limuzyny są fantastycznie luksusowe, a dodatkowo komfortowe, są wyposażone w różnego stylu udogodnienia : telewizor, odtwarzacze CD oraz dodatkowo DVD, klimatyzację, mini barek ( Wy młodzi po ceremonii kościelnej w drodze na wesele mogą napić się szampana). W limuzynie jest dużo miejsca, więc zmieszczą się tam państwo młodzi, a dodatkowo ich świadkowie.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASTRAX Zespół muzyczny na wesele »

  Prezentujemy państwu ofertę powstałego kilka lat temu nowoczesnego zespołu muzycznego Astrax. Zespół powstał w wyniku projektu doświadczonych muzyków z wieloletnim stażem scenicznym. Stale rosnące wymogi oraz zmieniający się trend muzyczny oraz artystyczny wymaga ciągłej pracy i poszerzania oferty o nowy repertuar, coraz to nowocześniejszy sprzęt sceniczny co w głównej mierze bierzemy pod uwagę i dzięki temu nasza oferta jest zawsze na czasie. Należy zwrócić uwagę również na bardzo atrakcyjne ceny za nasze usługi. Zajmujemy się głównie oprawą muzyczną oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych. Występujemy głównie na uroczystościach weselnych oraz balach sylwestrowych, karnawałowych i innych imprezach wymagających oprawy w dobrą skoczną muzykę taneczną. Przygotowujemy się do każdej z imprez indywidualnie zwracając szczególną uwagę na czynniki takie jak rodzaj imprezy, wiek gości i inne okoliczności mające wpływ na sukces imprezy jak również popularność naszego zespołu. Stawiając na Astrax gwarantujesz gościom doskonałą zabawę za rozsądne wynagrodzenie.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Białystok Studio Paparazzi »

  www. studiopaparazzi. pl Relacjonując przygotowania, ceremonie ślubną, wesele i plener mamy pewność, że tysiące chwil towarzyszących nam w tym dniu zostanie zamknięte w kadrze fotografii. Dzięki temu zawsze i kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę możemy wrócić do tych wspaniałych chwil. Nie ma nic piękniejszego od możliwości wrócenia do tamtego dnia. Bez fotografa czy kamerzysty nie mielibyśmy szans odtworzyć tylu fantastycznych momentów. Dobrze wykonane fotografie są sztuką i niezapomnianą pamiątką. Zaproszenie na swój własny ślub kamerzysty i fotografa to świetna decyzja. Tylko oni zarejestrują mnóstwo momentów, o których my nawet nie będziemy pamiętać. Nie ma wątpliwości, co do tego, że sesje ślubne są niezapomnianą przygodą, która ma szansę pojawić się w naszym życiu tylko raz. Trudno, więc z niej rezygnować. Ten klimatyczny dzień i jedyny w swoim rodzaju powinien utkwić nam jak najdłużej w pamięci. Fotografie w każdej sytuacji bez względu na nasz wiek zawsze przypomną nam cudowny dzień ślubu. Nie dorzeczne jest rezygnowanie z takiej pamiątki.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »