Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'skup':

Sortuj po:

 • Skup aut Wrocław »

  Gorąco nakłaniamy do dokładniejszego zapoznania się z paletą realizacji Autokomisu Skup Samochodow Wroclaw. Zapewniamy szybką finalizację transakcji kupna auta. Nieodpłatna wycena wartości rynkowej samochodu trwa zaledwie kwadrans, po odbiór samochodu personel wrocławskiego Skupu Aut umawia się w domu u kontrahenta w odpowiedniej dla niego chwili. Świadczymy usługi przez siedem dni w tygodniu. Załatwiamy wszystkie możliwe procedury związane ze zmianą właściciela auta. Do najlepszych wzorców obsługi klienta praktykowanych przez Skup Aut Wroclaw zalicza się płatność w gotówce w momencie odbioru pojazdu, transparentne reguły wyceny wartości aut oraz rozległe spektrum zainteresowania Komisu Samochodowego – jakiekolwiek auto, rocznik 1995 i kolejne, w każdym stanie technicznym. Prawdopodobnie najlepszy Skup Aut we Wrocławiu zaprasza właścicieli samochodów do placówek w całej Polsce.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wałbrzych skup aut »

  Zachęcamy do skorzystania z propozycji usługowej największego skupu samochodów w województwie dolnośląskim – Skup Samochodów Wałbrzych. Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki finansowe czy też zasady wyliczania wartości skupowanych samochodów – płatność gotówką w momencie odebrania auta przez przedstawicieli auto komisu. Prowadzimy działalność w okolicach wymienionych ośrodków miejskich: Legnica, Wałbrzych czy też Oława. Skupujemy pojazdy osobowe bądź dostawcze dowolnych producentów i serii oddane do użytku w czasie minionych kilkunastu lat – roczniki od 1996 wzwyż, bez względu na stan techniczny. Nasz skup samochodów gwarantuje odbiorcom pełne bezpieczeństwo świadczonych transakcji sprzedaży pojazdu. Wyspecjalizowany Skup Aut Legnica – gratis dojazd po odbiór auta.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Kraków »

  Każda osoba z Krakowa, mająca auto, wie że działa tu Skup Aut Kraków. Określając historię pojazdu i jego stan techniczny, umożliwiamy profesjonalistom przygotowanie kalkulacji cenowej. Jeśli auto ma homologację na ciężarowe, trzeba to zaznaczyć w formularzu. Istotne są też innego rodzaju elementy wyposażenia. Na wycenę ma wpływ czy samochód był nabyty w krajowym salonie, czy był naprawiany w ASO i nie tylko. Usługami objęty jest Kraków i miejscowości w promieniu stu trzydziestu kilometrów od Krakowa. Możemy zgłosić się, jeśli mamy okazały kabriolet czy też solidny samochód terenowy. Jeżeli pojazd posiada eleganckie podgrzewane fotele, dostaniemy większą kwotę. Osobiste szukanie nabywcy to wymagające zaangażowania zadanie. Natomiast korzystając z usług Skupu Aut z Krakowa, natychmiast pozbędziemy się niepotrzebnego pojazdu. Skup Samochodów Kraków kontaktuje się z zainteresowanym, w sposób jaki on ustali.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Poznań »

  Nie ma wątpliwości jak niezmiernie istotny jest własny samochód. Szczególnie mężczyźni starają się o niego troszczyć. To właśnie własny samochód umożliwia przemieszczanie się w nietrudny sposób, dzięki niemu jest się wolnym. Obecnie na rynku są różne marki aut. Wystarczy tylko posiadać odpowiednie środki finansowe. Czasami bywa i tak, że z jakichś powodów powinno się sprzedać swoje auto. Właśnie dla takich osób narodziła się firma Skup Aut Poznań. Skup Samochodów Poznań swoją ofertę adresuje do wszystkich osób, które pragną sprzedać swój pojazd w miarę szybki sposób. Firma skupuje auta w Poznaniu za odpowiednią gotówkę. Firma bezustannie się rozwija, ma swoich pracowników w każdym mieście wojewódzkim. Firma, która skupuje auta w Poznaniu wyróżnia się rzetelnością, proponuje stawki zbliżone do cen rynkowych, z tego powodu propozycja skupu samochodów w Poznaniu jest bardzo interesująca. W skupie aut w Poznaniu można sprzedać prawie każdy samochód od ręki, bez czekania na klienta. Jest to bardzo komfortowy sposób pozyskania pożądanej gotówki.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto skup Wrocław »

  Czas od postanowienia decyzji o sprzedaniu samochodu, do rzeczywistej sprzedaży samochodu, wymaga zrealizowania dużej liczby wielorakiego typu działań przygotowawczych. Dotyczyć one mogą m. in. naprawiania uszkodzonych części, poprawienia czystości samochodu, czy też przyszykowania anonsu, jak i wystawienia w wirtualnej sieci lub prasie. Auto Skup Wrocław przedstawia wyjątkową ofertę, w ramach której nie trwoniąc czasu na powyższe działania, można sprzedać auto. A co istotne, propozycja proponowana przez Auto Komis Wrocław zapewnia tego rodzaju transakcję na nad wyraz dobrych warunkach. Niezależnie czy chciałbyś sprzedać Hondę, Skodę, Jaguara czy Forda – każdy typ samochodu, o wszelakim stanie sprawności Skup Samochodów Wrocław odkupi. Wystarczy poprzez telefon, czy też poprzez witrynę internetową komisu zgłosić chęć sprzedania samochodu, a nawet na przestrzeni doby, auto ma okazję zostać już sprzedane. Jeśli szukasz zatem usług: skup aut uszkodzonych Wrocław bądź też natychmiastowy skup aut za gotówkę Wrocław, zobacz znakomitą ofertę niniejszego komisu.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Komunalnych „HAK” »

  Zakład Usług Komunalnych „HAK” działa od przeszło dwudziestu lat, a oprócz tego poprzez te lata wyspecjalizował się w takich usługach jak odbiór odpadów komunalnych, oraz dodatkowo przerób, a oprócz tego skup złomu. Firma świadczy własne usługi zarówno osobom prywatnym, jak też nabywcom gospodarczym. W zakres usług wchodzi odbiór odpadów komunalnych, selektywna zbiórka odpadów, odbiór odpadów budowlanych, odbiór odpadów zawierających azbest, oraz dodatkowo odbiór jak również utylizacja odpadów niebezpiecznych, a oprócz tego przemysłowych. Spółka ma uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności na terenie całego kraju. Przy tym firma usługowa skupuje, a oprócz tego sprzedaje złom stalowy, metale niezależne, oraz surowce wtórne. Zakład Usług Komunalnych „HAK” pozwala również wynajem kontenerów na usługi jednorazowe. Spółka od lat współpracuje z kilkoma znanymi firmami jak również instytucjami na terenie całej Polski, posiada zatem wypracowaną renomę, a oprócz tego ma możliwość dać gwarancję solidne wykonanie usług z zachowaniem wysokich standardów jak również najwyższej jakości.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup starych aut bielsko biała »

  Skup samochodów www. skupieauto. pl to rozwiązanie, jakie posiada mnogość zalet dla osób, które zamierzają bezproblemowo odsprzedać swoje auto. Najistotniejszą z nich jest to, że cztery kółka można sprzedaż ekspresowo, bezproblemowo, bez konieczności szukania klienta i bez pobierających prowizję pośredników. Bezdyskusyjną zaletą jest także nowoczesne podejście do klienta – sprzedaż jest przeprowadzana podczas jednego spotkania, bez konieczności pozostawiania auta w skupie i czekania na informację o transakcji. Wycena realizowana jest poprzez właściwego i profesjonalnego pracownika firmy, który uwzględnia markę, rok produkcji oraz stan techniczno-wizualny wozu. Skup pojazdów to firma której można sprzedać każdy pojazd, zarówno sprawny, jak i uszkodzony lub powypadkowy. Nota bene, sprzedaż niesprawnego auta w komisie czy z wolnej ręki jest właściwie nierealna. Samochody niekompletne lub powypadkowe odbierane są z miejsca wyznaczonego przez sprzedającego, realizacja tego zadania nie wymaga żadnych opłat. Należy natomiast pamiętać, aby powiadomić pracowników skupu o transakcji wadliwego pojazdu.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut ceny Katowice »

  Każdy, kto posiada wadliwe, wadliwe auto, zastanawia się, w jaki sposób legalnie pozbyć się niepotrzebnego pojazdu. Oferujemy profesjonalny skup aut Małopolska i Śląsk. Skup samochodów Czeladź i inne miasta w woj. śląskim oraz małopolskim. Kupujemy samochodów dobre te wykonane po 2002 roku, kupujemy również samochody powypadkowe. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i profesjonalizm, oferujemy uczciwe i przejrzyste warunki umowy, a także zaświadczenie, które umożliwi dokonanie potrzebnych procedur związanych z wyrejestrowaniem samochodu. Chętnie kupujemy Twoje obecne auto, bez względu na markę, rok produkcji i stan mechaniczny. Skupujemy również samochody z Anglii, angliki. Jeśli posiadasz wóz uszkodzony, powypadkowy, który samodzielnie nie dojedzie do naszego punktu, weźmiemy go z wskazanego miejsca.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Złomowanie aut Rybnik »

  Jak pozbyć się uszkodzonego pojazdu? Rzesza osób zastanawia się, co zrobić, żebym pozbyć się defektowego, zepsutego auta? Najdogodniejszym wyjściem jest auto złom, czyli jednostka zajmująca się złomowaniem aut na terenie Śląska i Małopolski. Proponujemy odbiór samochodu spod domu. Kasować można każdy wóz, bez względu na markę, rok produkcji i stan mechaniczny. Firma autozlom 5 dysponuje odpowiednim sprzętem transportowym, za którego pomocą można przewieźć jakikolwiek, nawet poważnie zniszczony samochód. Posiadacz auta może liczyć na doraźną zapłatę należności oraz dokumenty, na których podstawie można prosto wyrejestrować auto, a także zwrócić si do firmy ubezpieczeniowej o możliwy zwrot części obowiązkowej opłaty OC.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skup srebrnych monet Warszawa »

  W Habich naszym priorytetem od ponad trzydziestu lat działalności jest ochrona transakcji, w następstwie tego lada jest zabezpieczona ekranem ochronnym. Obowiązuje dewiza jeden klient w sklepie a oprócz tego udostępniamy klientom płyn do dezynfekcji. W naszym sklepie można znaleźć zabytkowe i jak a także rzadkie monety w rozsądnej cenie, na przykład 2 złote Zygmunta II Augusta, 2 zł Jeż 1996, 2 złote Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 100 złotych Mieszko a oprócz tego Dąbrówka 1966, 10 złotych Piłsudski 1939 i lecz i. Można zakupić odznaczenia po żołnierzu AK co dla fanów historii jest niezwykle ważnym zabytkiem. Dokonujemy jak najwierniejszej oceny towaru pod kątem jego wartości estetycznej i technicznej a oprócz tego określamy stan zachowania ażeby w samej rzeczy niwelować pomyłkę na przestrzeni wyceniania towaru. Dbamy o historię jako że „Ten kto nie szanuje i również nie ceni swej przeszłości nie jest godny szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości”.

  Data dodania: 08 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Perła House - skup i sprzedaż nieruchomości »

  Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą nieruchomości na obszarze województwa pomorskiego. Chętnie kupimy od Ciebie Twój dom, mieszkanie, a nawet działkę. Chcesz szybko sprzedać się swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas! Kupujemy mieszkania za gotówkę, nawet w ciągu 24h! Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy jak wiele dla Ciebie znaczy, aby Twój dom lub działka trafiła w odpowiednie ręce w zamian za godną zapłatę. Każda transakcja na rynku nieruchomości jest dla nas nie tylko cennym doświadczeniem, ale także okazją do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu z każdym dniem rozwijamy się i zyskujemy coraz lepszą pozycję na rynku trójmiejskich nieruchomości. Zatem jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 04 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów - Gdańsk, Sopot, Gdynia - Pomorskie »

  Skupujemy samochody używane. Istniejemy na rynku już od 2005 roku! Świadczymy usługi w zakresie holowania, pomocy drogowej oraz kasacji pojazdów. Skupujemy samochody każdej marki oraz w każdej kondycji. Nie wiesz jak pozbyć się swojego starego samochodu? Zgłoś się do nas! Zabierzemy Twój samochód. Kupimy od Ciebie samochód każdej marki, nawet jeżeli jest uszkodzony, powypadkowy, czy też nawet spalony! Podejmujemy współpracę zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo, a z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku motoryzacyjnym, cieszymy dużym zaufaniem wśród naszych klientów, głównie za profesjonalne i uczciwe podejście do każdego z naszych klientów. Nie czekaj, skontaktuj się nami już teraz!

  Data dodania: 27 02 2022 · szczegóły wpisu »