Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawnik':

Sortuj po:

 • Kancelaria prawna Poznań »

  Obsługa osób fizycznych, dużych i niedużych spółek to zadania jakie sobie stawia Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań. Pomoc w sprawach upadłościowych i partycypacja w postępowaniu egzekucyjnym to tylko nieznaczny fragment asortymentu usług. Sed-Lex Adwokat Wągrowiec oferuje korzystne rozwiązywanie sporów prawnych. Zleceniodawcy zabiegający o otrzymanie odszkodowania mają zapewnione należyte wsparcie doradcze. Sed-Lex Adwokat Września pomaga zorganizować negocjacje i reprezentuje kontrahentów przed instytucjami państwowymi. Jeśli trwa spór o zasiedzenie, dzięki kancelarii Adwokat Gniezno Sed-Lex zyskamy całkowitą świadomość swoich praw. Radca prawny Wągrowiec obsługujący, przedstawia różnorodne rozwiązania prawne jak również udziela porad w ramach doradztwa strategicznego. Jeżeli prowadzona jest windykacja Poznań ma zapewnionych wyjątkowo doświadczonych specjalistów. Adwokat Wągrowiec, radca prawny Wągrowiec to hasła utożsamiane z kancelarią Sed-Lex. Dla kancelarii adwokackich w Poznaniu Sed-Lex to rzeczywista konkurencja.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Pawła Narożnego oferuje profesjonalną obsługę prawną adresowaną zarówno do osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw czy różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz obsługę prawną w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta w różnego rodzaju sytuacjach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny to prawnik z powołania odznaczający się takimi cechami jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt »

  W dobrej obsłudze prawnej tak samo klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, istotne jest przeważnie właściwe dbanie o interes Mocodawcy a także rzeczowe i profesjonalne podejście do procesu. Dobry prawnik powinien posiadać zdolności, które mu pozwalają na właściwe ukazanie swoich zleceniodawców przed organami ścigania czy sądami tak aby wszystkie spotkane zawiłości mógł wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt wyjątkowo ceni sobie właśnie maksymę, by dla każdej sprawy cywilne poświęcić tyle uwagi by móc jak najlepiej powalczyć dobro i interes swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół współtworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens doskonale wiemy, że jeden człowiek nie może mieć do czynienia wszystkimi sektorami prawa, toteż angażujemy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda nowa sprawa z gałęzi prawa jest dla naszej kancelarii prawnej niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, adwokaci z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to niemal zawsze szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna Legal to w głównej mierze profesjonalizm i czasowość. Dbałość o Państwa problemy to pierwszorzędny priorytet naszej pracy. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my przygotujemy różne rozwiązania by rozwikłać daną sprawę Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach zlecenia świadczymy obowiązki związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem pism prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z kierowaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Bogata znajomość przepisów prawnych i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oddziaływają na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 31 10 2021 · szczegóły wpisu »