Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

Sortuj po:

 • Izolacja przechowalni warzyw i owoców »

  Jesteśmy spółką, która para się produkowaniem fachowych usług związanych z ocieplaniem pianką. Robimy zaawansowane instalacje przy wykorzystaniu wysokiej jakości pianki. Mamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technologii Dimelec Usa, LallaFom Usa. Wykonujemy takie usługi jak ocieplanie dachu pianką poliuretanową, ocieplanie poddasza i niemało innych usług. Funkcjonujemy praktycznie rzecz biorąc na terenie całej Polski takich jak Bydgoszcz, Stolica naszego kraju i multum innych usług. Nasze rozwiązania pozwalają wyprodukować ocieplanie lokalu mieszkalnego pianką poliuretanową przy zachowaniu relatywnie niewygórowanych kosztów. Jest to najważniejsze dlatego że pozwala na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Warto zainwestować w nasze rozwiązania jeśli chcesz cieszyć się wysoką klasą wykonanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  Firma SOUND SOLUTIONS oferuje najlepsze rozwiązania akustyczne. Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne. Nasze ustroje akustyczne są stosowane do wygłuszania: samochodów dostawczych i osobowych, lokali użytkowych (biura) i mieszkalnych, studiów nagrań, sal ćwiczeń i tanecznych, maszyn oraz urządzeń. W naszej ofercie posiadamy różnego typu: maty wygłuszające, pianki akustyczne, pianki samoprzylepne, pianki gładkie bez kleju, pianki profilowane tzw. Gruzełki, piramidki akustyczne, panele akustyczne

  Data dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddaszy pianką cennik »

  Nowatorskie ocieplenia budynków metodą zamkniętokomórkową i otwartokomórkową. Firma KDKPro to fachowcy od termoizolacji natryskowej. W naszej pracy stosujemy piankę poliuretanową o znakomitych właściwościach cieplnych. Jeśli szukasz materiałów do izolacji docierających w trudno dostępne miejsca, przyjdź do nas już dziś. Izolacja natryskowa pozwala na kompletne pokrycie dowolnej powierzchni – dachu, elewacji i posadzki. Zależnie od miejsca docelowego występują dwa rodzaje piany – pianka zamkniętokomórkowa i pianka otwartokomórkowa. Izolacja pianą to odporne i przyjazne środowisku zabezpieczenie budynków przed zbyt dużą utratą ciepła. Jako innowacyjny materiał ociepleniowy, pianka PRO jest o wiele bardziej funkcjonalna niż inne, standardowe metody ociepleń. Po za niskim współczynnikiem nasiąkania wilgoci, system natryskowej izolacji zabezpiecza budynki przed szkodliwym działaniem grzybów i pleśni. Jest zatem w szczególności polecana osobom chorującym na uczulenia skórne i oddechowe. Pianka PUR nakładana jest przy użyciu wysokociśnieniowych maszyn, co zapewnia skuteczność pokrycia nawet trudno dostępnych powierzchni. Sama warstwa ocieplenia jest niewielka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia natryskowe można aplikować nie tylko w mieszkaniach, ale także w halach magazynowych i obiektach o przeznaczeniu rolniczym. Pianka poliuretanowa to praktyczny materiał izolacyjny, o wyjątkowych właściwościach. KDKPro zapewnia korzystne ceny usług i błyskawiczną realizację każdego zamówienia (zależnie od rozmiarów pokrywanej powierzchni). Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »