Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'oferty pracy':

Sortuj po:

 • EPlocki.pl - Darmowe ogłoszenia w Płocku »

  Szukasz może pracy w Płocku lub w jego okolicach ? Nie możesz jej już znaleźć dłuższy czas ? To dla tego że nie odwiedzałeś jeszcze lokalnego portalu ogłoszeniowego ePlocki.pl Na stronie serwisu każdego dnia w podkategorii " Praca Płock " pojawiają się najnowsze i oczywiście równie aktualne ogłoszenia pracy. Jeśli znajdziesz także czas to można zamieść ogłoszenie w podkategorii " szukam pracy " Ogłoszenie oczywiście można zamieścić zupełnie za darmo. Zapraszam.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Płońsk i okolice »

  Ogłoszenia w Płońsku i jego okolicach to właśnie oferuje nowy portal ogłoszeniowy ePlonski.pl i to wszystko na lokalnym rynku powiatu Płońskiego. W najbliższej okolicy Płońska nie ma żadnego takiego portalu jak nasz... Całkowicie bezpłatny, prosty w obsłudze a przy tym bardzo funkcjonalny. Zapraszam na stronę ;-)

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dam pracę, szukam pracy za granicą »

  Szukasz nowej pracy na pełny etat? A może po prostu jesteś zainteresowany tylko praca dodatkowa, czy praca chałupnicza realizowana w swoim domu? A może i jedno i drugie? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi tak to musisz szukać pracy przy pomocy naszego portalu ogłoszeniowego dedykowanego tematyce pracy. Nasz portal pracy dociera do znacznej ilości pracodawców, którzy każdego ranka zamieszczają tysiące aktualnych ofert o pracy, dzięki czemu to ty selekcjonujesz jaką chcesz pracę, a nie praca ciebie. Wejdź i prędko przeszukaj najnowsze ogłoszenia praca słupsk czy ogłoszenia praca grudziądz a nawet ogłoszenia praca poznań, dzięki temu poselekcjonowaniu ofert pracy pracę odszukasz w kilka sekund.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Szukasz pracy za granicą? Koniecznie zobacz nasz portal społecznościowy, znajdziesz u nas dużo ogłoszeń, aktualnych ofert pracy, sprawdzone namiary na pracę, opinie użytkowników o firmach pośredniczących. Dzięki nam wyjedziesz do pracy bezproblemowo. Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe, nie pobieramy opłat od użytkowników. Zapraszamy do rejestracji.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości Wałbrzych »

  Wortal obszaru wałbrzyskiego mój Wałbrzych to rejonowy portal informacyjny obejmujący swym zasięgiem miejscowości Wałbrzych, Żarów, Strzegom, Piława Górna, Stare Bogaczowice, Kłodzko, Nowa Ruda, Lądek-Zdrój oraz ziemię piławską. Na witrynie internetowej poświęconej Wałbrzychowi i lokalnym samorządom można znaleźć dział z grami przygodowymi, repertuar kin w Wałbrzychu i Nowej Rudzie oraz opisy filmów, bazę firm, w której poza opisaniem działalności, ofertą i opisami produktów wraz z fotografiami można również zamieścić szczegółową mapę dojazdów a także 15 minutowy filmik wideo promocyjny wrzucony za pomocą serwisu youtube. Poza tym witryna zawiera wiele działów przydatnych wszystkim zainteresowanym, między innymi zawiera takie działy jak: imprezy w gminie Polanica-Zdrój, oferty pracy Wałbrzych, bazę firm, sport, informator miasta Świebodzice, i repertuar teatrów. Poza samą stroną warto także zwrócić uwagę na pobliski teren, w której można znaleźć pełno fajnych miejsc, które opisuje również ta strona między innymi: Kościół Ewangelicko-Augsburski św. Zbawiciela w Wałbrzychu, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu przy ulicy Armii Krajowej, Stadion 1000-lecia w mieście Wałbrzych, położony w dzielnicy Biały Kamień tuż przy granicy ze Szczawnem-Zdrój, Dworzec Kolejowy Wałbrzych Miasto, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Orkana, dawną Szkołę Ewangelicką dziś Zespół Szkół nr 2 imienia Hugona Kołłątaja, hałdy powstałe w wyniku działalności górniczej i składowania dużych ilości odpadów pokopalnianych, dziś wyglądające niemal jak góry porośnięte lasem.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych »

  Zajmujemy się organizowaniem pracy w Niemczech w zawodzie opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z ludźmi umożliwiło nam zorganizowanie wspaniałego i zgranego zespołu pracowników. Ofertę pracy adresujemy do osób z całej Polski i Ukrainy, których interesuje legalne zatrudnienie w Niemczech. Posiadamy sprawdzone miejsca pracy, głównie na terenie Bawari, w takich miastach jak: Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Zapraszamy również panów, dla których też posiadamy propozycje zatrudnienia. Od osób szukających zatrudnienia w opiece oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test znajomości języka przeprowadzany jest telefonicznie bądź bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy), doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, jak również stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w opiece. Pożądanym jest też: posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy, referencji z poprzednich miejsc pracy i zaświadczeń o ukończonych kursach. Warunki pracy: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego, - ubezpieczenie opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury, - pensja od 1200 Euro miesięcznie - netto (w zależności od znajomości języka niemieckiego, wykształcenia i doświadczenia), - Opiekunom prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji. Dla osób ze słabszą znajomością języka niemieckiego lub brakiem doświadczenia stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki. Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy Wadowice »

  Next-Jobs Oferty Pracy Wadowice poznaj nas lepiej!. Rozwijamy się dynamicznie od 2010 roku i staramy się stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Po przez naszą stronę będą mogli się Państwo skontaktować z pracodawcami z Polski jak i z całego świata. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Więc nie zwlekaj odwiedź nas jeszcze dziś

  Data dodania: 18 01 2019 · szczegóły wpisu »