Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'lodz':

Sortuj po:

 • Placówka DPS Łódź »

  Prywatny dom opieki społecznej otwiera swe podwoje w mieście Łódź. Placówka opieki kieruje swe usługi do osób chorych, inwalidów, rencistów oraz osób w podeszłym wieku. Całodobowa opieka świadczona jest pensjonariuszom przez wykwalifikowany personel, do którego zalicza się pielęgniarki, pokojówki oraz obsługę domu opieki. Dom opieki zbudowany został z myślą o przestronności a pokoje są jasne, z dużymi oknami, lodówką, telewizorem, radiem, komodą, szafami na ubrania oraz dużym, wygodnym łóżkiem. Do użytku mieszkańców domu opieki są także świetlica, pralnia, obszerny i zielony ogród a także kuchnia, która serwuje zdrowe potrawy bogate w minerały odżywcze. Obsługa domu opieki z Łodzi organizuje czas wolny seniorom w postaci zajęć tanecznych, wspólnych spacerów lub seansów filmowych. Opieka nad starszymi to również opieka medyczna, która polega na regularnych wizytach lekarzy w DPS Łódź i przeprowadzaniu okresowych badań. W Łodzi został zarejestrowany dom opieki społecznej a na witrynie WWW są umieszczone niezbędne dane jak cennik oraz zdjęcia wnętrz placówki opieki społecznej.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maglownica samochodowa - regeneracja »

  Firma przekładnia z Pabianic przedstawia stronę internetową z opisem naprawy układów kierowniczych. Z zakładem, od bardzo dawna, współdziałają warsztaty z całej Polski. Załoga mechaników naprawia maglownice oraz regeneruje przekładnie kierownicze zębatkowe a także pompy wspomagania układu kierowniczego. Maglownica to część układu samochodowego, która pełni kluczową rolę w precyzyjnym a także swobodnym kierowaniu pojazdem. Maglownice są testowane przed regeneracją i po regeneracji, w celu uniknięcia ewentualnych błędów w późniejszej jej naprawie. Przekładnia S. C. prowadzi własna stronę Web, gdzie opisuje swój serwis, do którego usług zalicza się regeneracja maglownic a również naprawa przekładni kierowniczych, która jest ich specjalnością. Siedziba marki umiejscowiona jest w Pabianicach, obok Łodzi, ale zakład obsługuje całe województwo łódzkie a także miasto Warszawa. Właściciele aut zgłaszają się do autonaprawy najczęściej z usterkami takimi jak: luzy, bumy, wycieki, skoki na sztabie, zaniki a też braki dopomagania oraz nietrzymanie toru jazdy. Wśród licznych usług mechaniki pojazdowej te związane z układem kierowniczym wysuwają się na miejsce pierwsze. Gwarancja na każde naprawy udzielana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy. Do naprawy przekładni oraz maglownic używane są wyłącznie niebanalne uszczelniacze, które posiadają bardzo mocną wytrzymałość ciśnieniową. Regeneracja przekładni kierowniczej jest istotną dziedziną działalnością mechaniki samochodowej z gminy Łódź. Inwitujemy każdych właścicieli aut do kooperacji.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna-rozwody i odszkodowania Łódź »

  Rozwód to niezwykle przykre wydarzenie w życiu wielu ludzi. Wiążą się z tym negatywne emocje i niejednokrotnie traumatyczne przeżycia, do których dochodzi rozprawa sądowa. W tych trudnych chwilach warto skorzystać z pomocy adwokata, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Adwokat Anna Janicka z Łodzi posiada własna kancelarię prawną (łódź) i niejednokrotnie podejmowała się prowadzenia spraw rozwodowych. Na swoim koncie ma niemałe doświadczenie w tej kwestii i jeśli ktoś szuka pomocy to może znaleźć ją właśnie w kancelarii adwokackiej Anny Janickiej w Łodzi. Poza rozwodami pani adwokat specjalizuje się w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, zwłaszcza z tytułu błędów lekarskich. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat wystarczy odwiedzić witrynę adwokat Anny Janickiej z Łodzi i zapoznać się z propozycjami jakie ma zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria odszkodowawcza (Łódź) adwokat Anny Janickiej to również miejsce, w którym mogą odbywać się negocjacje pomiędzy skonfliktowanymi stronami. Dogodna lokalizacja w centrum miasta Łódź sprzyja i ułatwia klientom dostanie się do biura pani adwokat. W wielu przypadkach problemów związanych z prowadzeniem rozpraw przed sądem lub koniecznością prowadzenia mediacji i negocjacji, adwokat z Łodzi jest w stanie udzielić swojej pomocy i porady prawnej. Dlatego też warto w trudnych momentach takich jak rozwody skorzystać z adwokata (Łódź), który pomoże w przeprowadzeniu sprawy do finału. Wszelkie dane, adres, telefon i inne potrzebne do skontaktowania się z adwokat (rozwody, odszkodowania Łódź) dostępne są na stronie internetowej Adwokat Anny Janickiej z Łodzi.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »