Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Książki':

Sortuj po:

 • Wszystko do nauki języka obcego »

  Nosisz się z zamiarem aby nauczyć się języka obcego i wyszukujesz w internecie aby wyszperać teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, ewentualnie innych materiałów naukowych. Jeżeli na któreś z tych pytań uzyskałeś odpowiedź „ tak”, to musisz zaglądnąć do naszego serwisu. Celem serwisu jest skupienie tych wszystkich pomocy do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał ślęczyć godzinami w sieci. Wynajdziesz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one osiągalne w formacie mp3, CD i papierowej.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry planszowe »

  Hej, tutaj streszczenie funkcjonowania sklepu internetowego parającego się zbytem książek. Księgarnia wysyłkowa Nowelka dzierży w swoich zbiorach tanie książki. Od chwili 1 stycznia 2012 roku księgarnia familijna wodzona jest przez Mariusza Kowalczyka. Nieopodal księgarni jest sklep online Martek nastawiony na handel przede wszystkim zabawkami takimi jak akcesoria dla dzieci, gry planszowe czy puzzle dla dzieci. Książki są tanio do nabycia w księgarni, można tutaj zakupić takie jak atlasy historyczne, książki żeglarskie, książki o koniach, nauka piękna, informatory, poradniki oraz albumy geograficzne. Sklepy internetowe Kowalczyka proponują także tanie książki dla szkół jak podręczniki szkolne dla podstawówki i późniejszych klas, albumy i ćwiczenia naukowe dla studentów Uniwersytetów Medycznych i lokalnych oraz Politechniki. Infrastruktura książek księgarni online posiada książki ebook kalkulowane w tysiącach. Księgarnia internetowa Nowelka emituje książki i zabawki nie później jak dwa dni od transakcji. Jest tutaj okazały wybór wykwintnych wydawnictw występujących w Polsce czyli Znak, PWN, Longman, Prószyński, jednak są też wydawnictwa autonomiczne. Merlin a z drugiej strony księgarnia online Nowelka kontynuują rywalizację w problematyce książek. W mieście Łódź jest okazja zobaczyć błyskawiczną obsługę księgarni internetowej. Z księgarnią online realny kontakt odbywa się mailowo lub przez telefon. Zarezerwowania ciekawej książki można uskutecznić na witrynie WWW księgarni Nowelka po uprzednim zalogowaniu się w systemie. Dobrze pamiętać, że książka jest pożyteczna.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Perium.pl - Programy partnerskie: sprzedaż plików cyfrowych i ebooków »

  Perium. pl to nowatorski na krajowym rynku serwis www, który trudni się sprzedażą plików. Całkowicie zautomatyzowana platforma pozwala na sprzedaż autorskich treści takie jak książki elektroniczne czy podobne materiały. Nasza platforma zapewnia opcję sprzedaży ebooków czy kursów z pozycji własnej strony internetowej użytkownika, co stanowi niesamowite udogodnienie dla niejednego naszego kontrahenta. Przyciągamy potencjalnych klientów najniższą w branży prowizją od sprzedaży plików, która wynosi tylko 9% ceny sprzedaży. Uzupełnieniem oferty realizacji Perium. pl jest rozbudowany program partnerski. Oferujemy naszym współpracownikom interesującą strategię z domeny „jak zarobić na stronie internetowej”. Perium. pl – zautomatyzowana sprzedaż ebooków czy najlepsze programy partnerskie w sieci.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa księgarnia językowa »

  Nie było chyba w dziejach rodzaju ludzkiego takiego momentu, aby zrozumienie osób władających innymi językami było łatwe. Ot choćby sytuacja zawarta w Księdze Rodzaju. Konstruktorzy Wieży Babel poczęli rozmawiać obcymi dla siebie językami. My pragniemy nie dopuścić do takich sytuacji. Jako księgarnia językowa robimy wszystko, żeby ułatwić przyswajanie i dogadanie w innych językach. Innymi słowy, ażeby inne języki zaprzestały być dla nas obce. Prezentujemy duży wachlarz podręczników, słowników, rozmówek, gier językowych oraz opracowań multimedialnych, które niechybnie ułatwią przyswoić skomplikowane zasady obowiązujące w różnych językach. Znajdą Państwo także na naszych półkach pomoce do nauki francuskiego, rosyjskiego, arabskiego, angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Na internetowych półkach księgarni językowej stoją również pomoce językowe dla nauczycieli, książki, poradniki, opracowania, testy, które ułatwią przygotowanie kształcenia, pozwolą sprawdzić stan wiadomości oraz sprawią, że nauka będzie ciekawsza. Przedstawiamy także beletrystykę anglojęzyczną oraz lekturki z płytami audio CD, tak pomocne w nauce. Oferujemy duże zniżki oraz ekspresowe terminy wysyłania zamówień. Serdecznie zapraszamy w nasze internetowe progi.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Stworzyliśmy nowy projekt biznesowo-edukacyjny. Powstał on dla tych wszystkich, którzy wiedzą, że nie rozwijając systematycznie swoich umiejętności stoją w miejscu. A stojąc w miejscu cofają się. Jeżeli rozwój osobisty jest dla Ciebie ważnym punktem codzienności, to jest miejsce dla Ciebie. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia biznesowe, warsztaty dla managerów, coaching, szkolenia z wystąpień publicznych, warsztaty z zarządzania, szkolenia rekrutacyjne, szkolenia z negocjacji, skutecznego zarządzania zespołem, zarządzania sobą w czasie komunikacji werbalnej i niewerbalnej... Na naszej stronie znajdziesz również wyselekcjonowane propozycje literatury, tematyczne kursy rozwojowe oraz ciekawe wpisy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Chciałbyś uzupełnić swoją biblioteczkę o najnowsze wydawnictwo? A może szukasz najnowszej płyty muzycznej do swojej kolekcji? A może po prostu chciałbyś posłuchać audiobooka w dobrej jakości? Internetowa księgarnia lovebooks. pl oferuje całą gammę możliwości w ekstremalnie niskich cenach. Stali klienci mogą liczyć na jeszcze niższe ceny. Sprawdź co oferujemy i jak szybko jesteśmy w stanie dostarczyć Ci książkę lub płytę którą zamówisz przez internet bez wychodzeni z domu. Odwiedź nasz już dziś i nie przepłacaj!

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »