Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

 • Kancelaria prawna Poznań »

  Obsługa osób fizycznych, dużych i niedużych spółek to zadania jakie sobie stawia Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań. Pomoc w sprawach upadłościowych i partycypacja w postępowaniu egzekucyjnym to tylko nieznaczny fragment asortymentu usług. Sed-Lex Adwokat Wągrowiec oferuje korzystne rozwiązywanie sporów prawnych. Zleceniodawcy zabiegający o otrzymanie odszkodowania mają zapewnione należyte wsparcie doradcze. Sed-Lex Adwokat Września pomaga zorganizować negocjacje i reprezentuje kontrahentów przed instytucjami państwowymi. Jeśli trwa spór o zasiedzenie, dzięki kancelarii Adwokat Gniezno Sed-Lex zyskamy całkowitą świadomość swoich praw. Radca prawny Wągrowiec obsługujący, przedstawia różnorodne rozwiązania prawne jak również udziela porad w ramach doradztwa strategicznego. Jeżeli prowadzona jest windykacja Poznań ma zapewnionych wyjątkowo doświadczonych specjalistów. Adwokat Wągrowiec, radca prawny Wągrowiec to hasła utożsamiane z kancelarią Sed-Lex. Dla kancelarii adwokackich w Poznaniu Sed-Lex to rzeczywista konkurencja.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Pawła Narożnego oferuje profesjonalną obsługę prawną adresowaną zarówno do osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw czy różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz obsługę prawną w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta w różnego rodzaju sytuacjach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny to prawnik z powołania odznaczający się takimi cechami jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt »

  W dobrej obsłudze prawnej tak samo klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, istotne jest przeważnie właściwe dbanie o interes Mocodawcy a także rzeczowe i profesjonalne podejście do procesu. Dobry prawnik powinien posiadać zdolności, które mu pozwalają na właściwe ukazanie swoich zleceniodawców przed organami ścigania czy sądami tak aby wszystkie spotkane zawiłości mógł wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt wyjątkowo ceni sobie właśnie maksymę, by dla każdej sprawy cywilne poświęcić tyle uwagi by móc jak najlepiej powalczyć dobro i interes swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tychy »

  Kancelaria rachunkowa Ilona Janik posiada swoją główną siedzibę w Tychach. Od 1997 r. dostarcza profesjonalne usługi rachunkowe i skarbowe dla firm. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Resortu Finansów. Pokaźne doświadczenie, a do tego mnóstwo zaufanych kontrahentów zapewniają o porządnej jakości realizowanych przez biuro usług. Kancelaria podatkowa Janik w Tychach trudni się, m. in. kompleksową księgowością, doradztwem fiskalnym, a również doradztwem kredytowym. Wykonuje zadania kadrowo-płacowe, proponuje consulting w sferze zakładania spółek i mało tego w zakresie racjonalizacji procesów biznesowych.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Nasza kancelaria prawna mieści się w centrum Krakowa przy Al. Z. Krasińskiego 1/22. Jeśli masz problem prawny zadzwoń do kancelarii. Nie czekaj - otrzymasz profesjonalną pomoc prawną. Adwokat to zawód zaufania publicznego. Potrzebujesz skorzystać z rady prawnika bo nie wiesz co robić w twojej życiowej sprawie? Najlepszy wybór to skorzystanie porady prawnej dobrego adwokata. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy prawnie spółki i przedsiębiorców. Będziemy świadczyć pomoc prawną z najwyższą starannością nawet w najtrudniejszej sprawie.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna-rozwody i odszkodowania Łódź »

  Rozwód to niezwykle przykre wydarzenie w życiu wielu ludzi. Wiążą się z tym negatywne emocje i niejednokrotnie traumatyczne przeżycia, do których dochodzi rozprawa sądowa. W tych trudnych chwilach warto skorzystać z pomocy adwokata, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Adwokat Anna Janicka z Łodzi posiada własna kancelarię prawną (łódź) i niejednokrotnie podejmowała się prowadzenia spraw rozwodowych. Na swoim koncie ma niemałe doświadczenie w tej kwestii i jeśli ktoś szuka pomocy to może znaleźć ją właśnie w kancelarii adwokackiej Anny Janickiej w Łodzi. Poza rozwodami pani adwokat specjalizuje się w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, zwłaszcza z tytułu błędów lekarskich. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat wystarczy odwiedzić witrynę adwokat Anny Janickiej z Łodzi i zapoznać się z propozycjami jakie ma zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria odszkodowawcza (Łódź) adwokat Anny Janickiej to również miejsce, w którym mogą odbywać się negocjacje pomiędzy skonfliktowanymi stronami. Dogodna lokalizacja w centrum miasta Łódź sprzyja i ułatwia klientom dostanie się do biura pani adwokat. W wielu przypadkach problemów związanych z prowadzeniem rozpraw przed sądem lub koniecznością prowadzenia mediacji i negocjacji, adwokat z Łodzi jest w stanie udzielić swojej pomocy i porady prawnej. Dlatego też warto w trudnych momentach takich jak rozwody skorzystać z adwokata (Łódź), który pomoże w przeprowadzeniu sprawy do finału. Wszelkie dane, adres, telefon i inne potrzebne do skontaktowania się z adwokat (rozwody, odszkodowania Łódź) dostępne są na stronie internetowej Adwokat Anny Janickiej z Łodzi.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo medyczne kancelaria Warszawa »

  Problemy z prawem? Potrzebują Państwo porady adwokata, który świetnie zna kodeks prawny i zdaje sobie sprawę z tego, jak wykorzystać własną wiedzę, aby wspomóc w pojawiających się zawiłościach z prawem? Znakomicie - uprzejmie zapraszamy do skorzystania z przedstawianej oferty. Na stronie adwokat warszawa znajdują się wszystkie niebezużyteczne wiadomości dotyczące zarówno kontaktu z kancelarią, a także informacje o szerokiej ofercie i zakresie obowiązków, jakie pełni adwokat. Wskazówki prawne, reprezentowanie w sądzie, tworzenie pism sądowych oraz dużo więcej - w tym na pewno pomożemy!

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół współtworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens doskonale wiemy, że jeden człowiek nie może mieć do czynienia wszystkimi sektorami prawa, toteż angażujemy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda nowa sprawa z gałęzi prawa jest dla naszej kancelarii prawnej niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, adwokaci z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to niemal zawsze szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna Legal to w głównej mierze profesjonalizm i czasowość. Dbałość o Państwa problemy to pierwszorzędny priorytet naszej pracy. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my przygotujemy różne rozwiązania by rozwikłać daną sprawę Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach zlecenia świadczymy obowiązki związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem pism prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z kierowaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Bogata znajomość przepisów prawnych i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oddziaływają na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »