Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes':

Sortuj po:

 • Namioty halowe »

  Firma EmZet jest producentem hal namiotowych, namiotów, plandek. Hale namiotowe są niezawodne w sytuacjach, gdy konieczna jest nagła potrzeba postawienia magazynu, składu lub zadaszenia dużej powierzchni. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych magazynów - zalety namiotów można wyliczać: dużo mniejsze koszty, szybkość i łatwość montażu/demontażu, przy stawianiu hali namiotowej nie są wymagane pozwolenia na budowę, halę można postawić na dowolnie ukształtowanym terenie, praktycznie nieograniczone możliwości w kształtowaniu powierzchni hali - wszerz, wzdłuż, na wysokość, instalujemy bramy przesuwne/podnoszone oraz inne dodatkowe elementy. Oferujemy możliwość bezpośredniego zakupu namiotów, ale również czasowego wynajmu - szczególnie polecamy w celach cateringowych i promocyjnych. Nasze wyroby mają ogromne zastosowanie - jako hale sportowe, stragany handlowe, hale wystawowe oraz imprezowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy EmZet!

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telekomunikacja dla firm »

  Stemlogic specjalizujący się w usługach telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotował dla Państwa zwracającą na siebie uwagę ofertę rozwiązań i produktów, w tym telefonia VoIP, system Call Center, kolejkowanie połączeń, zapowiedzi głosowe. Oczekiwania odnoszące się do systemów telekomunikacyjnych rosną odwrotnie do wielkości przedsiębiorstwa – im mniejsze środowisko tym większe są oczekiwania co do funkcjonalności. Sugerowane przez nas rozwiązania zapewniają obniżenie kosztów za telefon. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla znacznej ilości małych i średnich firm niezmiernie liczy się zaspokajanie bieżących potrzeb i kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, dlatego też prowadzimy konsultacje z każdym Klientem i dobieramy najodpowiedniejsze w ich przypadku rozwiązanie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Stemlogic i podjęcia satysfakcjonującej współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mozaika »

  Sklep internetowy Mosaic Eurostone proponuje tanią mozaikę pasującą do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Niezależnie czy poszukujesz płytek szklanych do aranżacji łazienki czy mozaiki kamiennej do ozdobienia schodów, to przez zakupy w naszym sklepie internetowym zamienić Twoje marzenia odnośnie aranżacji mieszkania w rzeczywistość. Mozaika sprzedawana w naszym sklepie, wykonana jest z należytą dbałością. To wszystko wzięte razem powoduje, że nasze produkty są interesującym wyborem dla ludzi, którzy cenią dobry smak. Dajemy zniżki na niektóre projekty co sprawia, iż nowy wystrój będzie nie tylko pasować do mieszkania, lecz również do Twojej kieszeni. Gorąco namawiamy do obejrzenia dostępnych projektów na naszej stronie www, a w wypadku zainteresowania ofertą prosimy o złożenie zamówienia, które zostanie zrealizowane.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Stworzyliśmy nowy projekt biznesowo-edukacyjny. Powstał on dla tych wszystkich, którzy wiedzą, że nie rozwijając systematycznie swoich umiejętności stoją w miejscu. A stojąc w miejscu cofają się. Jeżeli rozwój osobisty jest dla Ciebie ważnym punktem codzienności, to jest miejsce dla Ciebie. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia biznesowe, warsztaty dla managerów, coaching, szkolenia z wystąpień publicznych, warsztaty z zarządzania, szkolenia rekrutacyjne, szkolenia z negocjacji, skutecznego zarządzania zespołem, zarządzania sobą w czasie komunikacji werbalnej i niewerbalnej... Na naszej stronie znajdziesz również wyselekcjonowane propozycje literatury, tematyczne kursy rozwojowe oraz ciekawe wpisy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »