Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architekt':

Sortuj po:

 • Cubic Projektowanie wnętrz Puławy »

  Projektowanie wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Indywidualne projekty mebli stanowiące uzupełnienie projektowanej przestrzeni. Zdobyte umiejętności pozwalają na wykonywanie koncepcji brył budynków, gospodarowanie ich otoczenia oraz projektów elewacji. Wiedza z zakresu wystawiennictwa oraz projektowania małych form architektonicznych : siedziska, schronienia itp.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz Poznań »

  Realizacją pragnień odnośnie olśniewających wnętrz mieszkań, biurowców, restauracji, zajmuje się Arta Design – Projektanci Wnętrz Poznań. Na witrynie firmy do wglądu przykładowa architektura wnętrz. Poznań ma utalentowanych ekspertów w tej dziedzinie, z czego w Arta Design pracuje jeden z najlepszych – Agnieszka Knapacz. Każdy z projektów realizowany jest z uwzględnieniem poszczególnych wizji klientów. Sporym atutem Arta Design jest dokładna znajomość rynku, co daje owoce w formie wysokojakościowych materiałów wykończeniowych. Specjalista troszczy się, żeby wszystkie elementy pomieszczenia (światło, kształty, kolory) optymalnie ze sobą harmonizowały. Dlatego nad wszystkimi realizacjami sprawowany jest nadzór autorski. Maksymalna ergonomia i znakomity efekt finalny aranżacji – oto co zapewnia zaangażowany tutaj projektant wnętrz Poznań ul. Zakrzewska 15 – pod tym adresem można przedstawić swoje zamówienie oraz określić szczegóły współpracy. Na wszelkie wątpliwości można także uzyskać odpowiedź, wysyłając formularz kontaktowy na witrynie.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz Poznań »

  Maria Jachalska, uznany projektant wnętrz z Poznania, zapewnia kompleksowe wykonania z domeny aranżacja wnętrz mieszkalnych czy biurowych. Dorobek studio projektowego zawiera w sobie nowoczesne projekty pomieszczeń, nadające aranżowanym powierzchniom niepowtarzalny styl przy zachowaniu ich naturalnego uroku. Realizacje poszerzone zostały o tworzenie unikalnych mebli oraz innych detali. Na prośbę klienta dysponujemy katalogiem wzorów dzieł z obszaru sztuki użytkowej autorstwa aspirujących rodzimych projektantów. Biuro Marii Jachalskiej świadczy kompleksowe zamówienia z domeny designu wnętrz, zaczynając od indywidualnych porad, doboru kolorystyki wnętrz, aranżacji przestrzennej po kompleksowy nadzór nad realizacją autorskich projektów. Dołącz do grona zadowolonych współpracowników – skontaktuj się z pracownią Marii Jachalskiej. Dane kontaktowe. Poznań i Wielkopolska, tel. 509 676 007. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura projektowego.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów energooszczędnych »

  Ekologiczne domy cieszą się w kraju coraz większą popularnością, ale do ich zaprojektowania konieczne jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Ten architekt Poznań to grono najlepszych fachowców, którzy nie tylko zaprojektują energooszczędny dom, ale też zaplanują centra usługowe czy stoiska targowe. Szerokie doświadczenie i kwalifikacje dają gwarancję, że umiemy spełnić oczekiwania każdego Klienta. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie tworzenia projektu, dzięki czemu zagwarantować możemy jego pełną satysfakcję! Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Kalisz »

  Architekt Kalisz jest to jedno z wielu przedsiębiorstw, które specjalizuje się w kreowaniu projektów architektonicznych. Projekty te są wykonywane w metodę bardzo nowoczesny, bardzo szczegółowo, architekci zawsze biorą pod uwagę zdanie spersonalizowanych kontrahentów, a dodatkowo ich sugestie czy wytyczne, ponieważ to właśnie kontrahent posiada być zadowolony z danego projektu. Biura architektoniczne z roku na rok poszerzają swoje działalności, a dodatkowo z roku na rok powstaje więcej takich przedsiębiorstw, ponieważ kreacja np. domów w bardzo nowoczesny metodę stało się w ostatnich latach bardzo popularne zarówno na Polskim rynku jak i na rynku zagranicznym.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Odkryj świat architektury, designu i projektowania nowoczesnych wnętrz - Archirama to najpopularniejszy portal dotyczący właśnie całego świata architektury. Najciekawsze projekty budowlane, budynki a także ciekawe inwestycje, które będą przeprowadzane w naszym kraju. Przeczytaj komentarze architektów jak również ich zdanie - co uważają o ostatnio oddanych budynkach i projektach. Obejrzyj najciekawsze galerie wnętrz oraz budowli, znajdź ciekawy pomysł dla siebie na kolejny projekt. Rozmowy o architekturze, o urządzaniu wnętrz i nie tylko. Portfolia architektów. Nasza strona to jeden z największych serwis dla architektów w naszym kraju. Poza najnowszymi projektami przedstawiamy także opuszczone miejsca z całej Polski i z całego świata! Galerie zdjęć, filmy wideo, audycje radiowe, recenzje jak również opinie innych osób z branży.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz gdańsk »

  Najlepszy architekt wnętrz w Gdańsku to osoba, która jest w stanie zaproponować bardzo wartościowe usługi, które będą odpowiadały wszystkim osobom. Naprawdę warto się tym samym zdecydować na skorzystanie z naszej sprawdzonej i bardzo korzystnej oferty, która zachwyci. Zapraszamy do wybrania naszego przedsiębiorstwa, które jest w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie. Nasza firma została stworzona z myślą o klientach, którzy chcą uzyskać nowoczesny i niepowtarzalny wygląd wnętrza.

  Data dodania: 21 10 2020 · szczegóły wpisu »