Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski':

Sortuj po:

 • Korepetycje angielski ząbki »

  Biegli i nadzwyczaj rzetelni wykładowcy to istota porządnych kontaktów z słuchaczami, i także gwarancja, iż uczenie języka będzie w rzeczywistości na bardzo wysokim pułapie. O ile frapuje Państwa nauczanie języka angielskiego niedaleko Warszawy, w takim przypadku zapraszamy nader ciepło do Ząbek, gdzie odnajduje się nasza główna siedziba kształcenia angielskiego. Kształcimy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Anglia »

  Agencja turystyczno-edukacyjna organizuje wyjazdy na kursy języka angielskiego do Londynu i innych miast w Anglii. Kursy te prowadzone są w miejscowych szkołach językowych dla uczniów z zagranicy. Kładą nacisk na wszystkie umiejętności językowe, a zwłaszcza na mówienie. Są dobrą propozycją dla osób, które chcą przełamać barierę językową przed mówieniem. Podobna idea przyświeca wakacyjnym koloniom i obozom językowym w Londynie dla dzieci i młodzieży łączącym wypoczynek z nauką języka angielskiego, co sprawia, że są gwarancją udanych wakacji. Ich oferta jest tutaj: http://www.asenglish.pl/obozy/. Liczne wycieczki i zajęcia pozalekcyjne w międzynarodowym gronie sprawiają, że ich uczestnicy wracają do kraju pełni wrażeń.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Łódź »

  Newralgicznym celem szkoły Akces Benefit jest wydajne nauczanie języków obcych. Proponowane kursy angielskiego Warszawa są oparte o nowoczesne metody. Jedną z znaczących metod nauczania jest metoda bezpośrednia a także metoda Colina Rose. Jest to współczesna metoda oparta na najnowszych eksperymentach. Są one związane z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Metoda ta łączy się z metodami polisensorycznymi, czyli angażuje wszystkie zmysły w tym samym czasie. Dzięki temu nauka jest natychmiastowa i sprawna. Założycielem tej metody był Colin Rose – doskonały psycholog i doradca rządu Wielkiej Brytanii. Nauczanie odbywa się w sposób zbliżony do nauki języka rodowitego. Jej zasadniczym założeniem jest nauczenie swobodnej komunikacji w ciągu pół roku. Nauka języka angielskiego Warszawa daje pisemną gwarancję na zaliczenie egzaminu TELC i FCE. Jeśli po odbyciu założonej liczby lekcji, słuchacze nie uzyskają pozytywnego efektu na egzaminie, szkoła Akces Benefit udziela darmowych lekcji aż do osiągnięcia pozytywnego rezultatu.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języków dla najmłodszych »

  Serdecznie zapraszamy na witrynę wirtualną Krainabasni. com. pl. Mogą kontaktować się osoby, które mają na celu zdobycie licencji oraz zainteresowane szkoleniami językowymi. Jednostki edukacyjne, które pragną zorganizować hiszpański dla najmłodszych, mogą tu liczyć na pierwszorzędnych lektorów. Odznaczają się oni dużymi zdolnościami pedagogicznymi. Rodzice mogą kontrolować postępy w nauce jakich dokonują przedszkolaki. Jeśli chodzi o hiszpański dla dzieci, zapewniane są lekcje pokazowe. Agnieszka Horyza nie tylko opracowała metodę nauki, ale także dba o jej doskonalenie. Niemiecki dla najmłodszych rozwija dążenia poznawcze i przyczynia się do sukcesów w szkole podstawowej. Podróż przez świat baśni to dla najmłodszych ogromna przyjemność. Agnieszka Horyza przedstawia swoją metodę na różnych konferencjach, wykazując tym samym, że hiszpański dla dzieci może być zarazem rozrywką jak i efektywnym pozyskiwaniem wiedzy. Gdy maluchy dorastają możliwości artykułowania dźwięków się redukują. Badania nad znajomością języków zaowocowały odpowiednimi wnioskami, a ta metoda na tych wnioskach właśnie wyrosła.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki wrocław »

  Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD z Milicza istnieje w branży wiele lat i wciąż ewoluuje. Proponuje urzędom i klientom pojedynczym fachowe tłumaczenia w wielu językach. Idzie spółce polecić tłumaczenia pisemne oraz ustne, podobnie jak zwykłe jak i przysięgłe. Kancelaria gwarantuje dyskrecję, wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Oferuje też krótkie terminy wykonania tłumaczeń. Personel składa się z biegłych fachowców z odpowiednim wykształceniem. Wskutek tego spółka może świadczyć kompleksowe usługi tłumaczeniowe.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Poznań »

  Firma istnieje od dawna na stronach firm trudniących się korepetycjami, przekładami, a także kształceniem języka angielskiego. Firmę tą założył Grzegorz Kołodziej. Mimo, że jest to jednoosobowa inicjatywa, zasięg propozycji jest bogaty. Biuro ALBION Tłumaczenia Angielski Poznań poza korepetycjami prezentuje również tłumaczenia specjalistyczne, a również tłumaczenia ustne. ALBION proponuje wysoką jakość świadczeń. Z tej przyczyny pod wyrażeniami tłumacz angielskiego Poznań, albo, jeżeli poszukujemy osobnika do korepetycji, napiszemy korepetycje angielski Poznań, zobaczymy, że główną firmą jest ALBION.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »